Review

PRAVÉ KOŽEŠINY

fur_is_dead

Kožešiny..ano nebo ne? To je otázka, která nejspíš stále visí nezodpovězena ve Facebookovém ráji, protože kdykoli si na něj přidám nějakou fotku v kožešině, je oheň na střeše. Proč to lidi tak pobuřuje? Jasně, první, co vás napadne, je, že je kvůli módnímu kousku ubližováno zvířatům. Ale proč mám pocit, že se do těch mnohdy nesmyslných diskusí (nejen) pod mými fotkami, pletou lidi, kteří sami postují na FB fotky, na kterých je mastná flákota nebo obdivují střevíčky od Louboutina? To si myslí, že je oboje vyrobeno ze syntetických materiálů? No, u masa bych tomu i věřila, ale u Louboutina je odpověď snad víc než jasná – NE.

Abych nezklouzla do otázek a odpovědí ohledně ochrany zvířat a životního prostředí místo fashion článku, raději vám povím, kde a jak koupit skvělé kožešiny za velmi dobrou cenu (příznivci syntetiky – raději dále nečtěte).
Pokud tedy ve svém šatníku ještě žádný kožešinový kousek nemáte (mějme na mysli skutečný kožešinový kousek, ne kus plyšáka, co se po několikerém nošení zdrcne do nevzhledných dreadů), doporučila bych jako první investici zakoupit kožešinový límec (pozor, to platí i pro pány – pravá kožešina sluší oběma pohlavím – samozřejmě záleží na typu a osobnosti nositele). Stačí se poptat kdekoli v kožešnictví, případně na internetu seženete vintage kousky za skvělé ceny (ebay, aukro, apod.). S takovýmto límcem se pak dá krásně čarovat..můžete si na něj zespoda našít poutka a připevnit ho ke svému oblíbenému, leč již poněkud nudnému kabátku a tím ho ozvláštnit a dodat mu punc luxusu. Také, pokud zvolíte poněkud delší variantu, ho můžete skvěle využít na večírek či na ples, kde ho přehodíte přes ramena k šatičkám a zaručuji, že se budete cítit jako diva z éry starého Hollywoodu.
Dalším kouskem by měla podle mě být kožešinová vesta. Ta vypadá skvěle ke každému stylu. Můžete si ji obléci přes koženou bundu pro sexy rockový vzhled nebo ji zkombinovat s romantickou halenkou a dovršit váš look například páskem.
Samozřejmě také záleží na správně vybraném odstínu kožešiny a pokud ji nosíte v oblasti, která je výš, než pas, měli byste vždy pamatovat na váš daný barevný typ, aby vám lidé nechválili pouze vestu nebo šál, ale váš celkový vzhled!
Co vy, máte nějaký typ, jak kožešinu nosíte vy nebo kde ji pořídit za skvělou cenu?

Foto: bowiestie.wordpress.com

No Comments

Post a Comment

error: Content is protected !!