Style

GETTING CAMO

camo parka leather leggings simmi lace up heels shoes calvin klein sporty bra

Yes, I´m getting camo with my new parka from Misspap store. I was looking for some camo parka in grey and olive tones like this for a long time and finally found it in this store. It´s perfect match with the leather trousers and the Calvin Klein sporty bra. Can´t wait for the summer to style it in many different ways.

P.S.: If you love any items on Misspap store, don´t forget to use the code OLGA10 to get 10% sale.

Konečně jsem našla maskáčovou parku v šedých a olivových tónech, jako je tato. Perfektně padne ke koženým kalhotám a sportovní podprsence Calvin Klein z LuxusniPradlo.cz. Už se nemůžu dočkat léta, až tyhle kousky nastyluju v mnoha různých variacích.

P.S.: Pokud si něco vyberete v obchodě Misspap a také z LuxusniPradlo.cz nezapomeňte, že je pro vás připravena speciální sleva 10% při zadání promo kódu OLGA10.

MISSPAP camo parka here & faux leather leggings here / CALVIN KLEIN sporty bra here / SIMMI lace up heels here

camo parka leather leggings simmi lace up heels shoes calvin klein sporty bracamo parka leather leggings simmi lace up heels shoes calvin klein sporty bracamo parka leather leggings simmi lace up heels shoes calvin klein sporty bracamo parka leather leggings simmi lace up heels shoes calvin klein sporty bra

2 Comments

 • Reply
  GETTING CAMO – Blogie.cz
  23 April 2016 at 18:08

  […] post GETTING CAMO appeared first on […]

 • Reply
  Dámská taška
  24 April 2016 at 13:02

  Ta maskáčová parka je skvělá, do toho outfitu zapadá. :)

 • Post a Comment

  error: Content is protected !!