Article

BOUTIQUE HOTEL GOLDEN KEY PRAGUE

Těsně před Vánoci mě přijeli navštívit mí přátelé z Londýna. Kromě spousty drbů jsme probrali také několik pracovních záležitostí, které doufám brzy představím i vám:) Protože aktuálně bydlím mimo Prahu a spíše jsem “všudezdejší”, jako ta babička z pohádky Byl jednou jeden král, potřebovala jsem sehnat také potřebné ubytování a v tom si vždy potrpím na kvalitu. Tentokrát jsem zvolila hotel Golden Key, který se nachází hned pod Pražským hradem, a to v romantické Nerudově ulici.

Dovolím si říci, že se mi dostalo královského uvítání, až na to, že jsem byla na pokoji sama, jsem si připadala trochu jako na líbánkách, díky všem těm růžím a jejich okvětním lístkům, které byly v každé místnosti. Milý personál a taková přátelská, až domácí atmosféra, to je hotel Golden Key. Můj pokoj byl ve druhém patře, kam vyjedete výtahem a naskytne se vám pohled do krásného vnitrobloku, jako byste skutečně přišli domů. Na pokoji mě čekalo výborné domácí cukroví a můžu říci, že i snídaně, ke které jsem si dala lívance, byla vynikající.

Pokud tedy toužíte po klidném, romantickém místě, které však bude zároveň v samotném historickém centru Prahy, hotel Golden Key bude rozhodně tou pravou volbou. Co takhle vzít tam svou drahou polovičku na Den sv. Valentýna?:)

Pictures & videos taken with Honor 8

20170122265273846 IMG_20161214_203320

4 Comments

 • Reply
  BOUTIQUE HOTEL GOLDEN KEY PRAGUE – Blogie.cz
  24 January 2017 at 18:16

  […] post BOUTIQUE HOTEL GOLDEN KEY PRAGUE appeared first on […]

 • Reply
  Zuzka K
  24 January 2017 at 21:27

  Vyzerá to tam naozaj pekne. A teda tie koláčik ma prekvapili, to sa nevidi len tak hocikde a veru aj mna by milo potešili :)

 • Reply
  Radim
  3 February 2017 at 22:04

  Wow, to vypadá famózně. Když vidim ty snídaňové švédské stoly, sbíhají se mi sliny. :))

 • Reply
  Lenka.
  5 February 2017 at 14:28

  Prahu miluju. Vždy se tam neskutečně těším. Pokaždé, když se s přítelem rozhodneme jet do Prahy, dlouho vybíráme jaký vzít hotel. Golden Key o kterém píšeš ve článku vpadá opravdu krásně a romanticky takže příště to je myslím jasné! :-) Na fotkách vypadáš jako princezna :-)

 • Post a Comment

  error: Content is protected !!