Review

SHOPPING: LUXUSNÍ KOUSKY Z DRUHÉ RUKY


Asi každý z nás by chtěl mít v šatníku něco mimořádného, nejlépe od nějakého věhlasného návrháře. Ne každý však na toto drahé potěšení může vysypat své prasátko. Dnes vám poradím, kde v Praze nakoupit skvělé ikonické kousky i vintage oblečení luxusních značek za zlomek jejich ceny.
Prvním obchůdkem, který určitě doporučím navštívit každému fashion maniakovi, je PHASE2, která sídlí na adrese Tržiště 8. Mají tam nepřeberné množství módních pokladů Dior, Prada, Marc Jacobs a mnoho dalších, až po vintage kabelky, jaké nosívala vaše babička. Jestli sháníte základ šatníku, jako kašmírové svetříky, malé černé, dobře padnoucí sako nebo letní hedvábné šaty, budete zde jako v sedmém nebi. Obchod funguje již desátým rokem, ale znají ho jen zasvěcení nebo cizinci. Proto tam častokrát naleznete krásné kousky, jako například skoro nenošené botičky od Christiana Louboutina s cenou ne vyšší, než 7tisíc korun a podobné skvosty. No nekup to..
Další krámek, s názvem COCO (Michalská 15), okouzlí všechny milovníky historie módy - nejprve výlohou, poté atmosférou a v neposlední řadě také stylovým prodejcem. Najdete tu všechny možné značky z celého světa, od Ralpha Laurena až po Chanel. Také je zde velký výběr kožichů a spousta doplňků. Nádherné jsou především róby z 20.let 20.století, pošité korálky a vintage šperky.
Poslední zastávkou na misi za vysněným příruskem do vašeho šatníku, by určitě měl být butik LUXURYBAGS (Maiselova 5 – hned u Pařížské), kde najdete kabelky, boty, šperky, sluneční brýle, šály, šátky…a nově také kabátky Burberry. Butik se zaměřuje především na značku Louis Vuitton, ale najdete tu také krásné věci Dior, Chanel, Hermés, Gucci a mnoho dalších. Kolikrát zde objevím nějaké kousky z limitovaných edic návrhářů nebo rarity, které už jinde ve světě jen těžko seženete.

Foto: goodgirlsinc.files.wordpress.com

No Comments

Post a Comment

error: Content is protected !!