Review

KAM V PRAZE ZAJÍT NA LUXUSNÍ PEDIKÚRU

Kam zajít na luxusní pedikúru, kde vám ji nejen slibují, ale kde vám ji také skutečně udělají? Dostala jsem tip na Institut de Beauté and Spa SOTHYS PARIS v krásné lokalitě na Malé Straně hned u Café Savoy. Byla jsem opravdu zvědavá, protože na pedikúře, pokud si dobře vzpomínám, jsem byla v životě zatím pouze dvakrát a mělo to také svůj důvod - odcházela jsem se smíšenými pocity a dokončila nepovedenou pedikúru následně sama doma nebo opravovala lak.

Proto byla má očekávání veliká a můžu říct, že byla také splněna. V nádherném prostředí salonu Institut de Beauté and Spa mě přivítala přímo paní majitelka Veronika Langenbergerová, která salon vede a ve svém oboru je skutečný profesionál. Následovalo milé povídání se sklenkou sektu a poté jsem si již mohla vychutnat celou proceduru plnými doušky. Začaly jsme koupelí nohou, následovalo odstranění odumřelé kůže skalpelem a bruskou a poté peeling nohou. Kromě klasické pedikúry mě ale ohromila masáž nohou, kterou k pedikúře nedostanete jen tak někde. No řeknu vám, že kdyby mé nohy mohly mluvit, vrněly by blahem:)) Celá procedura trvala hodinu a deset minut a věřte, že se vám vůbec nebude chtít odcházet.

Musím podotknout, že kromě báječné péče, kterou mi paní Veronika věnovala, měly svůj podíl na mých perfektně upravených nohou také výrobky značky SpaRitual, se kterými v salonu pracují. Všechny jejich výrobky, pečující o nehty, ruce, nohy i tělo jsou 100% veganské. Nejsou testovány na zvířatech, ani se při jejich výrobě nepoužívají živočišné produkty. S touto luxusní kosmetikou se můžete setkat v lázních, luxusních SPA hotelech a kosmetických salonech po celém světě.

Na závěr jsme vybraly lak od značky OPI v temně rudé a i když na tuto barvu nejsem úplně zvyklá, musím říct, že se mi na nohou hodně líbí a cítím se v něm jako filmové hvězdy starého Hollywoodu. Jak se líbí vám?:)

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

Where to go for a luxury pedicure treatment? I get a tip for the Institut de Beauté and Spa SOTHYS PARIS based on a beautiful place in the historical centre of Prague, near to amazing Café Savoy. I was really curious as I was on a pedicure treatment probably just twice in all of my life and it has it´s own reason - I was never so satisfied to come back again.

That´s why my expectations were so huge and I can say - they were fulfilled. I was amazed by the beautiful interior of Institut de Beauté and Spa and the owner, Mrs. Veronika Langerberger who manage this salon and is the truly professional. We talked nicely with the glass of Prosseco and then I get to enjoy the procedure. We started by the foot bath, then continued by removing the dead skin and the exfoliation. Except the pedicure treatment I was surprised by the foot massage which was ah-mazing! If my feet can talk, they will purr like a cat:D The whole procedure was for an hour and 10 minutes and I can say, you won´t to go away.

Excepting of the amazing treat which I get by Mrs. Veronika, the big deserving on my perfectly cared feet has the brand SpaRitual. All of their products are 100% vegan and they are not tested on animals. You can see this luxury cosmetic brand in spa hotels and cosmetic salons around the world.

In conclusion we took the nail varnish by OPI in the dark red color. I need to say I usually don´t use this color on my nails but I just love it! I feel like a movie star from good old Hollywood. How do you like it?:)

Facetune-24-04-2019-17-53-20 Facetune-24-04-2019-17-57-42 Facetune-24-04-2019-18-00-12 Facetune-24-04-2019-18-01-53IMG-6961PICTURES TAKEN WITH OLYMPUS PEN

4 Comments

 • Reply
  KAM V PRAZE ZAJÍT NA LUXUSNÍ PEDIKÚRU – Blogie.cz
  25 April 2019 at 19:08

  […] post KAM V PRAZE ZAJÍT NA LUXUSNÍ PEDIKÚRU appeared first on […]

 • Reply
  Nela Procházková
  20 May 2019 at 6:43

  Vypadá to tam opravdu nádherně 🙂 já na pedikuře nikdy nebyla..

  • Reply
   oliwye
   28 May 2019 at 12:47

   Jee, to je ale velká škoda! Je to úžasné, stejně jako vše, při čem o Vás pečují ty správné ruce:)))

  Post a Comment

  error: Content is protected !!