Style

JAK NOSIT BROŽE

Mnoho lidí považuje brože za poněkud usedlou záležitost, patřící ženám ve středních letech. Když se nad tím zamyslím, opravdu vidím v dnešní době brože pouze výjimečně, a to je škoda. Při správném stylingu však naopak můžete svůj jednoduchý outfit oživit a vykouzlit z něj originální kus, ať už půjde o sako, kabát, ale třeba i čepici nebo obuv! Pokud chcete znát mé tipy, jak brože nosit, čtěte dál:)

Víte, že brože jsou historicky prvním šperkem vůbec? Můžete si také přečíst více o jejich historii a dozvědět se, jaké různé druhy broží existují. Já osobně brože miluju právě pro jejich praktické využití na jakýkoli druh oděvu či doplňku. Zkouším bourat hranice a kombinovat často kontrastní materiály či styly. Tentokrát mě napadlo ukázat vám, že brože se dají použít i tak, jak by vás možná v první chvíli nenapadlo.

Když se zadíváte na kabelku s perlovým úchytem spolu s obří broží, možná si řeknete, že kabelka vypadá honosně. Ano, to byl také účel. Představte si však kabelku bez brože. Najednou jí bude jaksi něco chybět. Zbožňuju praktické věci a právě díky brožím můžu třeba tuto kabelku měnit podle nálady nebo aktuálního outfitu. Pokaždé je jiná a hlavně je z ní jedinečný kus, který nikdo jiný mít nebude. K outfitu s takto ozdobenou kabelkou bych si určitě sladila alespoň jeden další šperk, například náušnice nebo prsteny s perlou.

Milujete Sex ve mestě a styl Carrie Bradshaw? Tento seriál proslavil úžasné střevíčky Manolo Blahnik a není se čemu divit. Samy o sobě jsou šperkem, a to díky nádherným detailům na přezkách lodiček. Proč si takové vlastnoručně nevyrobit? Je to tak jednoduché! Stačí využít brož (ideálně tedy, pokud si koupíte dvě totožné) a umístit je na semišovou obuv. Koženou vám nedoporučuji, zůstaly by v ní viditelné dírky. Tak co říkáte? Představte si all black outfit spolu s těmito zářícími lodičkami. Podle mě vypadají úžasně!

Třetím dnešním tipem je použití brože nejen na nositelné kousky, ale také do home decoru. Miluju svíčky, proto jsem nemusela dlouho váhat, kam brož použiju. S blížícími se Vánocemi chystám DIY videa na téma Jak ze starých ozdob a doplňků vytvořit nové, luxusní kousky. Brože v nich budou hrát také svou velkou roli. Tentokrát jsem brož umístila na sametovou stuhu, díky čemuž i obyčejná svíčka bude vypadat jako krásný doplněk do bytu a také se dá využít i jako skvělý tip na vánoční dárek 2v1, kdy po využití svíčky může obdarovaný brož nosit.

Tak co myslíte, už nejste vůči brožím tak odmítaví?:) Doufám, že jsem vás inspirovala a těším se na vaše reakce!

18 Comments

  • Reply
    Travel Wallet passport cover
    20 March 2023 at 11:25

    coll

  • Post a Comment

    error: Content is protected !!